Attention: Unless requested, all decorations on the cakes are not edible.

Rice with Vegetables (Per Pound)
Rice with Vegetables (Per Pound)

Rice with Vegetables (Per Pound)

Regular price
$9.99
Sale price
$9.99
Unit price
per 

Delicious! Made fresh daily.